PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA

P.W. NIEPOKALANEGO POCZĘCIA N.M.P.

W BOGATYNI

Z ŻYCIA WSPÓLNOTY

Nasze śpiewniki

...Jak zapewne wielu z Was, Drodzy czytelnicy zauważyło w naszym kościele korzystamy ze spiewników – zatoczyliśmy koło: już minął rok jak z nich korzystamy. Wraz z pojawieniem się ich w ubiegłym roku, zdecydowanie poprawiła się modlitwa. Ludzie śmielej włączają się w śpiew nie obawiając się pomyłki czy nieznajomości tekstu.

O ile w początkowych miesiącach ludzie często nieumyślnie zabierali ze sobą śpiewniki i znacznej ilości brakowało, o tyle na dzień dzisiejszy śpiewniki przy wychodzeniu z kościoła składane są w specjalnych koszach. Nasza radość jest wielka, ponieważ parafianie czy goście przybyli z innej parafii często korzystają ze śpiewników, przez co kościół wypełnia radosna muzyka płynąca z naszych serc. ... Ciekawostką może być to, iż na naszej stronie internetowej www.bogatynia-niepok.legnica.opoka.org.pl pojawiły się teksty wszystkich pieśni zamieszczonych w naszym parafialnym śpiewniku, do korzystania z których serdecznie zapraszamy wszystkich internautów. ...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików Cookies

Sprzedawca zbiera automatycznie dane zawarte w plikach cookies podczas korzystania ze strony internetowej sklepu internetowego.

Pliki cookies to dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników przeznaczone do korzystania ze stron internetowych.

Pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego indywidualnych preferencji.

Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Włączenie mechanizmu Cookies jest niezbędne do korzystania ze sklepu oraz koszyka sklepu i panelu klienta, gdyż na jego podstawie działa mechanizm sesji. Sklep zapisuje informacje w plikach Cookie dotyczących obszarów: id sesji, informacji o odwiedzinach sklepu.

Dane gromadzone przy użyciu plików cookies mogą być zbierane wyłącznie w celu wykonywania określonych funkcji na rzecz użytkownika.

Oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie umożliwia umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, by blokować obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.

MSZE ŚWIĘTE

Od poniedziałku do piątku: 18.00

Sobota: 9.00

Niedziele i święta: 9.00, 10.30 (dla dzieci), 12.00, 18.00

Niedziele w okresie wakacyjnym: 9.00, 12.00, 20.00

KANCELARIA PARAFIALNA

 Środa: 15.00 - 17.00